Warto zajrzeć Regulamin

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ile kosztuje koszatniczka
^Specjalista

e, kto tam dla węży koszatniczki kupuje, raczej szczury i myszy. poza tym wąż jako drapieżnik musi coś jeść, a i tak, i tak coś zje, co to za różnica czy mysz czy koszatniczkę...

a coby nie zbaczać tematu, to u mnie w takich większych zoologach kosze kosztują koło 25 zł, czasem 30.

Bywalec
Awatar użytkownika

W Legionowie kosztują 25zł., ale jedną z moich panienek musiałam kupi w Warszawie, ponieważ u mnie nie było. Zapłaciłam za nią 50zł.!, ale miała ona w sklepie dobre warunki i sprzedawca był bardzo kompetentny. Dla mnie to jest bardzo ważne, gdy w sklepie opiekują się zwierzętami i wiedzą coś o nich. Nigdy nie kupuję tam, gdzie w klatce dla homika trzyma się 6 koszatniczek, a sprzedawca nie potrafi odróżnic świnki morskiej od koszatniczki (!) A zdarzyło mi się widziec nawet koszatniczke pogryzioną przez świnkę morską, a sprzedawca tłumaczył się, że połączył je tylko na czas sprzątania klatki kosi ;(

Pozdrawia sqad: Zuza oraz 3 kosiaki, 2 kociaki i żółw ;)

V.I.P.
Awatar użytkownika

Zuza93 pisze:
A zdarzyło mi się widziec nawet koszatniczke pogryzioną przez świnkę morską, a sprzedawca tłumaczył się, że połączył je tylko na czas sprzątania klatki kosi ;(

To musiała być jakaś wściekła ta świnka i bardzo młody kosiak, bo zwykle jest na odwrót. Jakoś trudno mi jest w to uwierzyć, raczej podejrzewałabym, że kosz był wcześniej pogryziony przez inne zwierzątko lub inną koszatniczkę. Świnki nie są agresywne z skrajnych przypadkach uderzają tylko zębami i głośną kwiczą, gryzą do krwi tylko naprawdę w ostateczności i często jako te drugie, co innego dwa świnkowe samce walczące o samice czy terytorium, wtedy górę biorą hormony.
Taką bitwę spokojnie zakończył by kosiak, już widziałam jak moje panny z iskrzącymi oczami rzucały się wściekle na 3 kg dwa króliki przez kraty klatki oczywiście, w życiu nie widziałam takiej wściekłości, one się dosłownie rzucały na nie, wrzask i szarpanie prętów, próby pogryzienia, gdy królik zbliżał nos do krat, to było oszałamiające.
Koniec OTu

U mnie w sklepie koszki bywają po 25-30zł zależy za ile zostały zakupione.

Gryzospec
Awatar użytkownika

Zuza93 pisze:
A zdarzyło mi się widziec nawet koszatniczke pogryzioną przez świnkę morską, a sprzedawca tłumaczył się, że połączył je tylko na czas sprzątania klatki kosi ;(

chica ma całkowita racje moja kosza ma duzy kontakt z prosiakami moimi oczywiscie na wybiegu i nie ma szans by one ja ugryzły świniaki hoduje od 12 lat wiec wiem dobrze ze świniaki to bardzo spokojne i płochliwe zwierzaki zdazaja sie owszem małe zadziory ale musi to byc spowodowane czyms moje swiniaki obwąchuja kosze wyciągaja zaciekawione pyszczki ale jak ona zrobi gwałtowny ruch odrazu odskakuja wystraszone:D :D :D :D :D

a Kosze w moim miescie kosztuja 35 zł

http://jez.pigmejski.glt.pl

Współpracujemy z Fotografem
http://veritas.photography.glt.pl

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Bywalec
Awatar użytkownika

Cóż, ja też miałam świnkę morską i rzeczywiście są to bardzo spokojne, płochliwe gryzonie. Jednak w zoologach zdarzają się różne rzeczy, zwierzęta często nie są w dobrej kondycji, a tamta świnka była dosyc nerwowa, próbowała gryzc, natomiast koszatniczka osowiała. Dotego to kosz podobno znalazł się na terytorium świnki. Poza tym, ja całej sytuacji nie widziałam, chodziło mi tylko oto, że sprzedawcy często nie przestrzegają podstawowych zasad opieki nad zwierzętami.

Pozdrawia sqad: Zuza oraz 3 kosiaki, 2 kociaki i żółw ;)

Gryzospec
Awatar użytkownika

To akurak prawda zazwyczaj zwierzaki są albo w malutkich klatkach albo w malych akwariach. W zalezności od ceny zwierzaka mozna stwierdzic jaka miało opieke w sklepie.

http://jez.pigmejski.glt.pl

Współpracujemy z Fotografem
http://veritas.photography.glt.pl

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Tuptuś

mateusz10 pisze:
mvmjggjm

sory to wpisał mój brat.na innyh postah pewnie tez bo jestem ciagle zalogowany.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3